Warning: A non-numeric value encountered in /home/origin/domains/fizjoterapia-warszawa.com/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

Nordic Walking

Nordic walking to od kilku lat absolutny hit. To bardzo przyjemna i lekka forma aktywności fizycznej, ale jakże poprawiająca stan zdrowia i kondycję. Marsze na świeżym powietrzu w towarzystwie specjalistycznych kijków podbił serca milionów ludzi na całym świecie.

Jeśli dotychczas trapiły Państwa problemy ze stawami, to właśnie z nordic walking możecie z ulgą wybierać się na długie marsze, gdyż wspomniane kijki odciążają stawy. Bardzo ważna jest jednak technika, której wielu spacerującym brakuje. Aby w pełni czerpać korzyści z tej aktywności, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, nasz fizjoterapeuta nauczy Państwa jak prawidłowo trenować z nordic walking.

Umów się na konsultacje właśnie teraz i zacznij się ruszać, jednocześnie oddychając zdrowym, świeżym powietrzem. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej.